Digitale Bibliotheek
Sluiten
Bladeren door artikelen uit een tijdschrift
Zoeken naar
Tijdschrift
Artikel
ISSN
NBN artikel
NBN tijdschrift
DARE/NARCIS document
met titel:
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Tijdschrift beschrijving
Alle jaargangen van het bijbehorende tijdschrift
Alle afleveringen van het bijbehorende jaargang
Alle artikelen van de bijbehorende aflevering
7 gevonden resultaten
nr
titel
auteur
tijdschrift
jaar
jaarg.
afl.
pagina('s)
type
1
Embedded Rotational Hypersurfaces with Constant Scalar Curvature in Sn: A Correction to a Statement in M. L. Leite, Manuscripta Math. 67 (1990), 285-304.
Li, Haizhong
2006
120
3
p. 319-323
artikel
2
Global Integrability of the Derivative of a Quasiconformal Mapping
Nieminen, Tomi
2006
120
3
p. 271-282
artikel
3
On a Relative Fourier–Mukai Transform on Genus One Fibrations
Burban, Igor
2006
120
3
p. 283-306
artikel
4
Remarks on a Paper of M. Ochiai
Cavicchioli, Alberto
2006
120
3
p. 265-270
artikel
5
The Blow-up Rate of Solutions to Boundary Blow-up Problems for the Complex Monge–Ampère Operator
Ivarsson, Björn
2006
120
3
p. 325-345
artikel
6
The Catenary and Tame Degree in Finitely Generated Commutative Cancellative Monoids
Chapman, S. T.
2006
120
3
p. 253-264
artikel
7
The Cohomology of Exotic 2-local Finite Groups
Grbić, Jelena
2006
120
3
p. 307-318
artikel
7 gevonden resultaten
Koninklijke Bibliotheek -
Nationale Bibliotheek van Nederland