Digitale Bibliotheek
Sluiten Bladeren door artikelen uit een tijdschrift
     Tijdschrift beschrijving
       Alle jaargangen van het bijbehorende tijdschrift
         Alle afleveringen van het bijbehorende jaargang
                                       Alle artikelen van de bijbehorende aflevering
 
                             8 gevonden resultaten
nr titel auteur tijdschrift jaar jaarg. afl. pagina('s) type
1 A generalization of the Lax equation Przybylska, Maria
2001
38 3-4 p. 217-252
36 p.
artikel
2 AUTHOR INDEX TO VOLUME 38 2001
38 3-4 p. 366-367
2 p.
artikel
3 Field theory on the q-deformed fuzzy sphere I Grosse, H.
2001
38 3-4 p. 308-342
35 p.
artikel
4 Frobenius submanifolds Strachan, I.A.B.
2001
38 3-4 p. 285-307
23 p.
artikel
5 Geometric properties of QCD string from Willmore functional Parthasarathy, R.
2001
38 3-4 p. 207-216
10 p.
artikel
6 Symmetries in vakonomic dynamics: applications to optimal control MartĂ­nez, Sonia
2001
38 3-4 p. 343-365
23 p.
artikel
7 The cohomogeneity one Einstein equations and Painlevé analysis Dancer, Andrew
2001
38 3-4 p. 183-206
24 p.
artikel
8 Variational methods, multisymplectic geometry and continuum mechanics Marsden, Jerrold E.
2001
38 3-4 p. 253-284
32 p.
artikel
                             8 gevonden resultaten
 
 Koninklijke Bibliotheek - Nationale Bibliotheek van Nederland