Digitale Bibliotheek
Sluiten Bladeren door artikelen uit een tijdschrift
 
<< vorige   
     Tijdschrift beschrijving
       Alle jaargangen van het bijbehorende tijdschrift
         Alle afleveringen van het bijbehorende jaargang
           Alle artikelen van de bijbehorende aflevering
                                       Details van artikel 5 van 5 gevonden artikelen
 
 
  On the stability of some equilibrium points in a plankton population model
 
 
Titel: On the stability of some equilibrium points in a plankton population model
Auteur: Halanay, Andrei
Verschenen in: Dynamical systems
Paginering: Jaargang 18 (2003) nr. 3 pagina's 227-229
Jaar: 2003-09
Inhoud: It is proved that the equilibrium point (N0, 0, 0) for the plankton population model given in Edwards and Brindley, (1996, Dynamics and Stability of Systems, 11(4): 347-370) is unstable in the case of two negative and one zero eigenvalues, thus correcting an assertion on its stability in the above quoted paper.
Uitgever: Taylor & Francis
Bronbestand: Elektronische Wetenschappelijke Tijdschriften
 
 

                             Details van artikel 5 van 5 gevonden artikelen
 
<< vorige   
 
 Koninklijke Bibliotheek - Nationale Bibliotheek van Nederland