Digitale Bibliotheek
Sluiten Bladeren door artikelen uit een tijdschrift
 
<< vorige    volgende >>
     Tijdschrift beschrijving
       Alle jaargangen van het bijbehorende tijdschrift
         Alle afleveringen van het bijbehorende jaargang
           Alle artikelen van de bijbehorende aflevering
                                       Details van artikel 7 van 33 gevonden artikelen
 
 
  Corrigendum to “Solving a two-electron quantum dot model in terms of polynomial solutions of a Biconfluent Heun Equation” [Ann. Phys. 347 (2014) 130–140]
 
 
Titel: Corrigendum to “Solving a two-electron quantum dot model in terms of polynomial solutions of a Biconfluent Heun Equation” [Ann. Phys. 347 (2014) 130–140]
Auteur: Caruso, F.
Martins, J.
Oguri, V.
Silveira, F.
Verschenen in: Annals of physics
Paginering: Jaargang 377 (2017) nr. C pagina's 518-519
Jaar: 2017
Inhoud:
Uitgever: Published by Elsevier B.V.
Bronbestand: Elektronische Wetenschappelijke Tijdschriften
 
 

                             Details van artikel 7 van 33 gevonden artikelen
 
<< vorige    volgende >>
 
 Koninklijke Bibliotheek - Nationale Bibliotheek van Nederland