Digitale Bibliotheek
Sluiten Bladeren door artikelen uit een tijdschrift
 
   volgende >>
     Tijdschrift beschrijving
       Alle jaargangen van het bijbehorende tijdschrift
         Alle afleveringen van het bijbehorende jaargang
           Alle artikelen van de bijbehorende aflevering
                                       Details van artikel 1 van 9 gevonden artikelen
 
 
  Addendum to “Homogeneous structures on three-dimensional Lorentzian manifolds” [J. Geom. Phys. 57 (2007) 1279–1291]
 
 
Titel: Addendum to “Homogeneous structures on three-dimensional Lorentzian manifolds” [J. Geom. Phys. 57 (2007) 1279–1291]
Auteur: Calvaruso, Giovanni
Verschenen in: Journal of geometry and physics
Paginering: Jaargang 58 (2008) nr. 2 pagina's 2 p.
Jaar: 2008
Inhoud:
Uitgever: Published by Elsevier B.V.
Bronbestand: Elektronische Wetenschappelijke Tijdschriften
 
 

                             Details van artikel 1 van 9 gevonden artikelen
 
   volgende >>
 
 Koninklijke Bibliotheek - Nationale Bibliotheek van Nederland