Digitale Bibliotheek
Sluiten Bladeren door artikelen uit een tijdschrift
 
<< vorige    volgende >>
     Tijdschrift beschrijving
       Alle jaargangen van het bijbehorende tijdschrift
         Alle afleveringen van het bijbehorende jaargang
           Alle artikelen van de bijbehorende aflevering
                                       Details van artikel 10 van 29 gevonden artikelen
 
 
  Corrigendum to “Oscillation of a class of difference equations of second order” [Math. Comput. Modelling 49 (2009) 912–917]
 
 
Titel: Corrigendum to “Oscillation of a class of difference equations of second order” [Math. Comput. Modelling 49 (2009) 912–917]
Auteur: Karpuz, B.
Öcalan, Ö.
Yıldız, M.K.
Verschenen in: Mathematical and computer modelling
Paginering: Jaargang 51 (2010) nr. 9-10 pagina's 2 p.
Jaar: 2010
Inhoud:
Uitgever: Elsevier Ltd
Bronbestand: Elektronische Wetenschappelijke Tijdschriften
 
 

                             Details van artikel 10 van 29 gevonden artikelen
 
<< vorige    volgende >>
 
 Koninklijke Bibliotheek - Nationale Bibliotheek van Nederland