Digitale Bibliotheek
Sluiten Bladeren door artikelen uit een tijdschrift
 
   volgende >>
     Tijdschrift beschrijving
       Alle jaargangen van het bijbehorende tijdschrift
         Alle afleveringen van het bijbehorende jaargang
           Alle artikelen van de bijbehorende aflevering
                                       Details van artikel 1 van 9 gevonden artikelen
 
 
  Erratum to “On the source type of integral equations for scattering by an object in a layered medium” [Wave Motion 41 (2005) 194–210]
 
 
Titel: Erratum to “On the source type of integral equations for scattering by an object in a layered medium” [Wave Motion 41 (2005) 194–210]
Auteur: van den Berg, Peter M.
Verschenen in: Wave motion
Paginering: Jaargang 42 (2005) nr. 3 pagina's 3 p.
Jaar: 2005
Inhoud:
Uitgever: Elsevier B.V.
Bronbestand: Elektronische Wetenschappelijke Tijdschriften
 
 

                             Details van artikel 1 van 9 gevonden artikelen
 
   volgende >>
 
 Koninklijke Bibliotheek - Nationale Bibliotheek van Nederland