Digitale Bibliotheek
Sluiten Bladeren door artikelen uit een tijdschrift
 
<< vorige    volgende >>
     Tijdschrift beschrijving
       Alle jaargangen van het bijbehorende tijdschrift
         Alle afleveringen van het bijbehorende jaargang
           Alle artikelen van de bijbehorende aflevering
                                       Details van artikel 6 van 40 gevonden artikelen
 
 
  Corrigendum to “The lower bound of the weightwise nonlinearity profile of a class of weightwise perfectly balanced functions” [Discrete Appl. Math. 297 (2021) 60–70]
 
 
Titel: Corrigendum to “The lower bound of the weightwise nonlinearity profile of a class of weightwise perfectly balanced functions” [Discrete Appl. Math. 297 (2021) 60–70]
Auteur: Su, Sihong
Verschenen in: Discrete applied mathematics
Paginering: Jaargang 304 () nr. C pagina's 323
Jaar: 2021
Inhoud:
Uitgever: Elsevier B.V.
Bronbestand: Elektronische Wetenschappelijke Tijdschriften
 
 

                             Details van artikel 6 van 40 gevonden artikelen
 
<< vorige    volgende >>
 
 Koninklijke Bibliotheek - Nationale Bibliotheek van Nederland