Digitale Bibliotheek
Sluiten Bladeren door artikelen uit een tijdschrift
     Tijdschrift beschrijving
       Alle jaargangen van het bijbehorende tijdschrift
         Alle afleveringen van het bijbehorende jaargang
                                       Alle artikelen van de bijbehorende aflevering
 
                             7 gevonden resultaten
nr titel auteur tijdschrift jaar jaarg. afl. pagina('s) type
1 Erratum to: “Scott rank of Polish metric spaces” [Ann. Pure Appl. Logic 165 (12) (2014) 1919–1929] Doucha, Michal
2017
168 7 p. 1490-
1 p.
artikel
2 Neostability in countable homogeneous metric spaces Conant, Gabriel
2017
168 7 p. 1442-1471
30 p.
artikel
3 Proof lengths for instances of the Paris–Harrington principle Freund, Anton
2017
168 7 p. 1361-1382
22 p.
artikel
4 Propositional team logics Yang, Fan
2017
168 7 p. 1406-1441
36 p.
artikel
5 Reducts of the Henson graphs with a constant Pongrácz, András
2017
168 7 p. 1472-1489
18 p.
artikel
6 Superstability from categoricity in abstract elementary classes Boney, Will
2017
168 7 p. 1383-1395
13 p.
artikel
7 The Gamma question for many-one degrees Harrison-Trainor, Matthew
2017
168 7 p. 1396-1405
10 p.
artikel
                             7 gevonden resultaten
 
 Koninklijke Bibliotheek - Nationale Bibliotheek van Nederland